موسسه ثبت شرکت ونک

درباره ما

موسسه ثبتی ونک با بیش از 20 سال تجربه به عنوان اولین موسسه ثبتی در ایران در زمینه امور ثبتی به متقاضیان خدمت رسانی می کند .
در این مجموعه بیش از 140 نیروی متخصص با هدف ارائه خدمات متنوع ثبتی استخدام شده اند که همگی دارای مدارج بالای علمی از موسسات و دانشگاه های معتبر کشور می باشند .
22 شعبه ثبتی از موسسه ونک در تهران به جهت خدمت رسانی بهتر و دسترسی آسان و راحت تر تاسیس شده اند .

خدماتی من جمله ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع ، مشاوره و انجام امور مالیاتی اشخاص ، اخذ کارت بازرگانی و کلیه امور ثبتی مربوطه در این موسسه ارائه می شود .
این موسسه ثبتی افتخار آن را داشته است که تا کنون بیش 72 هزار قرار داد ثبتی را با متقاضیان از سراسر کشور داشته باشد و تماما را با موفقیت به انجام برساند .

اخذ تندیس های متعدد و معتبر من جمله لوح تقدیر از نمایشگاه های بین المللی ، نشان منتخب برترین موسسه ارائه دهنده خدمات اداری ، تندیس مدیریت برتر کشور و … از دیگر افتخارات موسسه ثبتی ونک است که البته همگی این ها را مدیون اعتماد مشتریان می دانیم .

ثبت ونک

آموزش کاربردی توسط مدیران مجرب در این موسسه باعث شده تا دقیق ترین و متناسب ترین اطلاعات در اختیار متقاضیان قرار گیرد تا به نحو احسن صورت گیرد .
موسسه ثبتی ونک به دنبال حذف واسطه ها و کاهش هزینه ها از این طریق رضایت مشتریان را جالب نمود و این امکان فراهم کرده است تا این خدمات را با حداقل قیمت بازار دریافت نمایید .

ارائه فاکتور رسمی ، صورت حساب ها دقیق جهت شفاف سازی هزینه ها یکی از شاخص ترین وجوه تمایز موسسه ثبتی ونک است.
ویژگی ها و مزیت های متعدد خدمت رسانی این موسسه را پس از عقد اولین قرار داد متوجه خواهید شد چنانچه پس از مشاوره با کارشناسان موسسه ونک ، این امکان فراهم است تا کارشناس برای عقد قرار داد در محل شما حضور پیدا کند .

ثبت ونک

مشتری مداری ، اتوماسیون پیشرفته اداری ، پیگیری دائم در انجام مراحل کاری از صفر تا صد ، دریافت حداقل هزینه از ویژگی های قابل توجه در  موسسه ثبتی ونک می باشد .
چنانچه برای دریافت خدمات مذکور و مشاوره رایگان ، از طریق راه های ارتباطی در سایت با کارشناسان متخصص این مجموعه در تماس باشید .